Sopot i okolice – o mnie

skwer_kosciuszki_sea_towersJestem wielkim fanem wyjazdów turystycznych i wojaży nadmorskich. Od wielu lat spędzam coroczne wakacje nad polskim morzem i staram się w miarę możliwości poznawać różne miejsca zlokalizowane na naszym wybrzeżu. W ten sposób udało mi się zwiedzić już pokaźną ilość różnorakich zakątków i mogę powiedzieć, że nadal Sopot jest takim wyjątkowym miejscem w moim sercu, gdzie zawsze pojawiam się z dużym sentymentem. Możliwe, że to miejsce jest dla mnie szczególne dlatego, że właśnie tu poznałem swoją przyszłą żonę. Zdecydowałem się na stworzenie tej strony by innym przekazać swoje wrażenia z pobytów nad polskim morzem. Myślę, że będziecie zainteresowani tymi wpisami i chętnie się z nimi zapoznacie.

Nie tylko o Sopociesofitel_grand

W ramach własnej witryny chcę Wam przygotować ciekawe informację nie tylko na temat samego Sopotu. Myślę o tym, by ostatecznie była to witryna, na której pojawiać się będą informacje dotyczące całego polskiego wybrzeża. Jeśli się tym zainteresujecie może sami również pokochacie wakacje nad polskim morzem. Jednak niezależnie od tego muszę skupić się w większości wpisów na Sopocie ponieważ o tej miejscowości wiem najwięcej. Poza tym wydaje się, że większość naszych rodaków zna wybrzeże i wie czego się spodziewać po polskim morzu, dlatego takie informacje, które mogą wzbudzić jakieś większe zainteresowanie to przede wszystkim wpisy, które będą traktowały na temat różnych ciekawostek informacji, które nie są powszechnie znane. A skoro Sopot znam od podszewki to właśnie takie wpisy będę w stanie dla Was przygotować i przypuszczam, że większości przypadną one do gustu.

Jednak Sopot to nie wszystko, mamy również w okolicy wiele ciekawych miejsc, które można zobaczyć. Oczywiście całe trójmiasto ma swój klimat i będzie ciekawym miejscem pod kątem turystycznym. Będąc w Sopocie nie można zapominać o poznaniu Gdyńskiego portu czy też Gdańskiej starówki. Dlatego skoro już mówimy o Sopocie to postaramy się również o ciekawe wpisy traktujące na temat okolicy. Warto bowiem w trakcie takiego pobytu zobaczyć również tą okolicę. Nie brakuje ciekawych miejsc na terenie Sopotu i okolic, dlatego każdy kolejny wyjazd tam powinien być udany i nie będzie czasu na nudę. A jeśli tak się będzie Wam wydawało to zajrzyjcie do nas, ponieważ dzięki temu co znajdziecie na takiej stronie zobaczycie inną stronę Sopotu i dowiecie się jeszcze więcej ciekawostek na temat tego miasta. I wbrew pozorom nie musi to być drogi wyjazd o czym wiele osób nas przekonuje, gdy mowa o Sopocie. Pokaże Wam, że i tam będzie można zamknąć się w racjonalnych kosztach.